Kurs RODO

18.5.2018

Szkoła Żak w Sosnowcu organizuje kurs RODO – szkolenie z nowych zasad ochrony danych osobowych.
Wiążesz swoją przyszłość z pracą w administracji publicznej, ubezpieczeniach, służbie zdrowia?
A może po prostu chcesz mieć świadomość jakie dane osobowe musisz udostępnić, a których ujawnienia masz prawo odmówić?
Chcesz mieć wiedzę na temat ochrony Twoich danych osobowych?
Ten kurs jest własnie dla Ciebie

Unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) weszło w życie 24 maja 2016r., stosowane i egzekwowane będzie od 25 maja 2018 r. W rozporządzeniu zawarto szereg nowych wymagań, które diametralnie zmienią podejście do ochrony danych osobowych, dlatego tak ważne jest, aby pracownicy odpowiedzialni za kwestie ochrony danych zostali odpowiednio przeszkoleni.
Zapraszamy osoby, które ukończyły 18 lat
Szczegóły w sekretariacie szkoły Żak przy ul. Warszawska 1 tel. 32 266 99 64, 32 269 57 78.
Opcje